13 tysięcy złotych na leczenie Wiktora. Od bankowców z Koronowa.

Niemal przez cały wrzesień trwała zbiórka pieniędzy na wsparcie leczenia chorego na białaczkę 7-letniego Wiktora z Małej Kloni. Bank Spółdzielczy w Koronowie, jego partnerzy i mieszkańcy gminy zebrali łącznie niemal 13 tysięcy złotych.

Kulminacyjnym momentem zbiórki był V Charytatywny Rajd Rowerowy Banku Spółdzielczego w Koronowie. W tym roku głównym celem rajdu było finansowe wsparcie małego Wiktora, chłopca walczącego z ostrą białaczką.

8 listopada przedstawiciele banku spotkali się z Wiktorem i jego mamą, wręczając im czek na kwotę 12.932,71 złotych. Te pieniądze to dar serca dla chłopczyka, który dzielnie znosi trudy walki z bardzo ciężką chorobą

Mimo zakończonej  już przez Bank Spółdzielczy w Koronowie zbiórki, w dalszym ciągu można wspierać Wiktora w leczeniu poprzez wpłatę  pieniędzy na konto Stowarzyszenia Społeczno-Kulturowego „Burchat”, prowadzącego oficjalną zbiórkę pieniędzy dla Wiktora.

Numer rachunku: 92 8144 0005 2003 0030 0215 0001.

Serce rośnie, gdy patrzy się jak w obliczu trudnej sytuacji, którą jest ciężka choroba dziecka, po raz kolejny znalazło się tak wielu ludzi dobrej woli wspierających Wiktora w leczeniu i rehabilitacji. Ale nie od dziś wiadomo, że warto pomagać! Na Bank Spółdzielczy w Koronowie można liczyć! W przyszłym roku – kolejny rajd, kolejny cel i kolejna zbiórka.

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz