Bank Spółdzielczy w Białogardzie w nowej szacie

Bank Spółdzielczy w Białogardzie otworzył swoją nową-starą siedzibę przy ulicy Kochanowskiego. Przestarzały budynek został całkowicie przebudowany bez – co najważniejsze – żadnej przerwy w obsłudze klientów.

Wysiłek się opłacił. Nowoczesne wnętrza są utrzymane w ciepłej tonacji, przyjazne klientom i pracownikom. W nowym „ogrodzie zimowym” udało się stworzyć miejsce na spokojną rozmowę, kącik dla pociech, które rodzicom towarzyszą podczas załatwiania spraw w banku. Siedzibę banku wyposażono także w najnowocześniejszy bankomat, a obok niego wyrósł wygodny parking.

Rok 2019 był przełomowy w historii białogardzkiego banku. Dotyczy to zarówno zmiany wizerunkowej centrali, jak również wdrożenia aplikacji mobilnych w ramach „Mobilnego przyspieszenia”. Bank Spółdzielczy w Białogardzie jest obecny na rynku od ponad 74 lat. Jest dynamicznie rozwijającym się podmiotem rynku finansowego i godnym zaufania partnerem.

Zgodnie z hasłem reklamowym „Mamy tu wszystko”, które w ostatnim czasie promuje Bank Spółdzielczy w Białogardzie w mediach, oferta banku obejmuje produkty zarówno dla klientów indywidualnych, rolników, jak i przedsiębiorców. BLIK, płatności telefonem i zegarkiem, leasing, jak i podstawowe produkty takie jak kredyt mieszkaniowy, inwestycyjny czy mobilne konto – to wszystko znajduje się w ofercie Banku Spółdzielczego w Białogardzie.

Źródło: materiały prasowe banku

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz