Budujemy relacje bezgotówkowo

Banki Spółdzielcze należące do Spółdzielczej Grupy Bankowej są dostawcami urządzeń w cieszącym się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców programie Polska Bezgotówkowa.

Polska jest pierwszym krajem na świecie, w którym wszystkie stacjonarne terminale płatnicze w punktach sprzedaży obsługują płatności zbliżeniowe. Popularność bezstykowego płacenia zawdzięczamy między innymi programom takim jak Polska  Bezgotówkowa.

Warunki pozyskania terminali w ramach Programu Polska Bezgotówkowa są bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.polskabezgotówkowa.pl, wybrać odpowiedniego dostawcę urządzenia i wysłać zgłoszenie w wersji elektronicznej. Wśród dostawców są między innymi Banki Spółdzielcze należące do Spółdzielczej Grupy Bankowej.

Polacy na potęgę zaczęli płacić bezgotówkowo. Według danych VISA, udział płatności zbliżeniowych przy użyciu kart płatniczych w ogólnej liczbie transakcji bezgotówkowych przekroczył 85 procent! Idąc w ślad za pogłębiającym się trendem w transakcjach płatniczych wielu przedsiębiorców decyduje się na pozyskanie terminala, widząc w nim znakomite narzędzie do lepszej obsługi swoich klientów.

Przedsiębiorcy nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów do czasu osiągnięcia na poszczególnych terminalach obrotu na poziomie 100 tysięcy złotych w skali roku. Przedsiębiorca otrzymuje pokrycie kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy. Kiedy obroty przekroczą kwotę 100 tysięcy złotych rocznie, pojawiają się pierwsze opłaty za terminal, ustalane z dostawcą urządzenia.