Płatności Fitbit Pay już w bankach spółdzielczych SGB

Spółdzielcza Grupa Bankowa udostępniła płatności Fitbit Pay za pomocą urządzeń Fitbit. Mogą z nich korzystać klienci posiadający karty VISA. Tym samym Banki Spółdzielcze SGB i SGB-Bank SA znalazły się w czołówce polskich banków oferujących wszystkie płatności mobilnych.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od 27 listopada 2019 roku do oferty SGB dołączył Fitbit Pay. Oznacza to, że klienci Banków Spółdzielczych SGB zyskali dostęp do wszystkich systemów płatności mobilnych dostępnych w naszym kraju. Do tej pory tak szeroką ofertę płatności mobilnych oferował tylko jeden bank komercyjny w Polsce. Od teraz Spółdzielcza Grupa Bankowa dołącza do tej elity.

– Dzięki wdrożeniu płatności Fitbit Pay wszyscy klienci posiadający kartę płatniczą Visa z aktywną funkcją zbliżeniową, wydaną przez bank należący do Spółdzielczej Grupy Bankowej, mogą po aktywacji usługi dokonywać płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jak i smartbandy. Wszystkie transakcje są bezpieczne, stale chronione poprzez proces tokenizacji – mówi Mirosław Skiba, Prezes Zarządu SGB-Banku SA. – Od lipca tego roku przyspieszyliśmy mobilnie. W ciągu pięciu miesięcy wypracowaliśmy kompletną ofertę płatności mobilnych dostępnych w naszym kraju. Do tej pory żaden bank nie dokonał tego w tak krótkim czasie. Nawiązując do ostatniej kampanii reklamowej: Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też – wszystkie w Polsce – dodaje Prezes

Strategia „Mobilnego przyspieszenia” w Spółdzielczej Grupie Bankowej przynosi realne efekty. Banki Spółdzielcze SGB pod względem oferowanych płatności mobilnych wiodą prym wśród wszystkich banków w Polsce.

Dzisiaj Banki Spółdzielcze SGB udostępniają swoim klientom następujące formy płatności mobilnych: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay. Wkrótce planowane jest wdrożenie Fitbit Pay dla kart Mastercard. W pierwszej połowie 2020 r. powstanie też nowa, własna aplikacja mobilna dedykowana bankom zrzeszonym w Grupie SGB, która zastąpi Portfel SGB.

Źródło: materiały prasowe SGB-Banku SA

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz