Intranet Banku Spółdzielczego we Wschowie w światowym TOP10!

Amerykańska firma Nielsen Norman Group, od 20 lat organizująca konkurs na najlepsze rozwiązania intranetowe, ogłosiła światowy TOP10, w którym znalazł się intranet Banku Spółdzielczego we Wschowie.

Nielsen Norman Group prezentuje swoją coroczną listę dziesięciu najdoskonalszych platform intranetowych, obejmujących swoim zasięgiem wszystkie zespoły, osoby i narzędzia dostępne w firmie, niezależnie od jej wielkości.

W kryteriach oceny konkursowej najwyżej ocenianymi elementami intranetu jest między innymi sposób prezentowania spójnej informacji, która dociera do wszystkich pracowników, przypominając im o mocnych stronach każdego zespołu i ułatwiając współpracę, dostępność do danych, sprawność zarządzania personelem i zadaniami, wdrażanie innowacji i kultury cyfrowej wśród pracowników, poprawa wydajności i upowszechnianie wiedzy na wszystkich szczeblach struktury.

W tegorocznej edycji oprócz Banku Spółdzielczego we Wschowie wyróżniono zaledwie trzy firmy z Europy – Angelini Holding SpA z Włoch, Wellcome Trust i Barclays z Wielkiej Brytanii.

Wśród uhonorowanych na liście TOP10 w 2020 roku znaleźli się również: Organizacja Narodów Zjednoczonych, amerykańskie i kanadyjskie firmy Dynacare, Korn Ferry, Husky Energy i Consolidated Edison.

Bank Spółdzielczy we Wschowie zbudował własną, wewnętrzną platformę komunikacji, której ideą było usprawnienie procesów biznesowych oraz zbudowanie narzędzia ułatwiającego zarządzanie personelem i jego pracą. Intranet zawiera wiele aplikacji i narzędzi wspierających codzienne funkcjonowanie Banku.

To już drugie globalne wyróżnienie, które zdobywa platforma komunikacyjna wschowskiego Banku: w połowie 2019 roku uhonorowano ją nagrodą Silver Award w organizowanym w Australii konkursie „Intranet i Cyfrowe miejsce Pracy”.

 

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz