Intranet z BS Wschowa nagrodzony w Australii

Praca konkursowa przygotowana przez Wydział Informatyki Banku Spółdzielczego we Wschowie zdobyła drugie miejsce w kategorii „Intranet i cyfrowe miejsce pracy” australijskiego konkursu Step Two – Intranet and Digital Workplace Awards 2019.

Ranking organizowany jest od 13 lat, w tegorocznej edycji wzięło udział 58 firm z 17 krajów, które przesłały 64 zgłoszenia. Nagrodzono 15 rozwiązań, w tym m.in.: American Express (USA), Bank of Russia (Rosja), Domodedovo Moscow Airport (Rosja), Lloyds Banking Group (Wielka Brytania), Public Works Authority Ashghal (Katar), Stagecoach (Wielka Brytania), Duke Energy (USA), NLMK Group (Rosja) i Shepherd and Wedderburn (Wielka Brytania).

Wśród wyróżnionych nagrodami wielkich korporacji znalazł się Bank Spółdzielczy we Wschowie, który zbudował własną, wewnętrzną platformę komunikacyjną. Intranet wschowskiego BS posiada szereg aplikacji i funkcjonalności, między innymi system zarządzania dokumentami, możliwość tworzenia raportów i funkcję pomocy technicznej. Aplikacja ta zawiera ponadto podstawowe funkcje, takie jak katalog pracowników i wiadomości. Zbudowany system jest nadal rozwijany i stanowi niezbędne narzędzie do codziennego funkcjonowania banku.

Poniżej prezentujemy wypowiedzi jurorów o autorskim rozwiązaniu BS Wschowa:

James Robertson: „Niezwykłe rozwiązanie zapewniające cyfrowe miejsce pracy. Lista aplikacji i procesów jest imponująca.”

Andy McBride: „Pochwalam ambitny cel, jakim jest zbudowanie wewnętrznej platformy intranetowej przy użyciu otwartych narzędzi.”

Cecilie Raskl: „ To bardzo dobry przykład cyfrowego miejsca pracy, które zawiera wszystkie niezbędne narzędzia w jednym miejscu. Pokazuje to, jak daleko możesz zajść, mając kontrolę nad produkcją aplikacji.”

Sam Marshall: „Rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach, aby tak rozbudowany intranet był dalej rozwijany. Jest to bardzo wysokiej jakości przykład, jak intranety mogą ewoluować i jaką odgrywać rolę w miejscu pracy. Integracja pulpitów i statusów jest bardzo dobrze wykonana.”

Otrzymana nagroda jest ogromnym wyróżnieniem dla IT Banku Spółdzielczego we Wschowie, a wprowadzone rozwiązania pomagają pracownikom zwiększać ich wydajność i wspierają strategiczne cele Banku.

Źródło: www.bswschowa.pl

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz