Jurajski Produkt Roku – ESBANK Bank Spółdzielczy z dużym wyróżnieniem

Za wspieranie ludzi i firm stąd… Prawda, że brzmi bezpretensjonalnie? To kryterium jednej z nagród w konkursie „Jurajski Produkt Roku”, którym uhonorowano radomszczański ESBANK Bank Spółdzielczy.

ESBANK to jeden z największych banków Spółdzielczej Grupy Bankowej, działający od 1925 roku. Wyróżnienie w prestiżowym  konkursie organizowanym od blisko 20 lat przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie to wyraz uznania dla lokalnej działalności banku i jego roli w rozwoju przedsiębiorczości.

Nagroda „Jurajski Produkt Roku” to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Celem konkursu jest upowszechnianie jakości, rzetelności i etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także promocja najlepszych produktów i usług.

Prestiżowe statuetki trafiły do 20  podmiotów. Wręczono je podczas finałowej gali konkursowej. Zdaniem prezesa zarządu ESBANKU, Jacka Zacharewicza, nagroda to nie tylko powód do satysfakcji dla całej załogi, ale też zobowiązanie do dalszego zaangażowania w realizację jego misji:

Od blisko 95 lat budujemy lokalną markę, której siłą są relacje – skomentował otrzymanie wyróżnienia prezes Jacek Zacharewicz. – Łączymy tradycyjne wartości bankowości spółdzielczej z nowoczesnymi usługami finansowymi. Dzięki kompleksowej ofercie, dopasowanej do potrzeb klientów, dbałości o wysokie standardy obsługi oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, dla lokalnej społeczności oraz firm z terenu naszego działania jesteśmy bankiem pierwszego kontaktu. Cieszę się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone także przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową w Częstochowie i bardzo dziękuję za nagrodę.

ESBANK Bank Spółdzielczy, który od  lat aktywnie działa także na terenie województwa śląskiego, wspierając społeczny i gospodarczy rozwój regionu, otrzymał nagrodę w kategorii „Usługi” – za „Wspieranie ludzi i firm stąd”. Nie jest to jedyna nagroda przyznana bankowcom z Radomska w minionym miesiącu. Swoje wyróżnienie przyznało bankowi także współpracujące z nim towarzystwo ubezpieczeniowe InterRisk, którego przedstawiciele podczas zorganizowanych w Łodzi dorocznych InterRisk Days wręczyli statuetki najlepszym pośrednikom. Nagrodę w kategorii Ubezpieczenia masowe odebrał Wiceprezes Zarządu Banku, Paweł Braszczyński.

Opr. BJ

 

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz