Karta Kibica PGE Skry Bełchatów w Bankach Spółdzielczych SGB

Nowoczesna Karta Kibica PGE Skry Bełchatów w Bankach Spółdzielczych SGB

Banki Spółdzielcze zrzeszone w SGB rozpoczęły współpracę z PGE Skrą Bełchatów, której jednym z elementów jest nowoczesna karta kibica dedykowana sympatykom bełchatowskiej drużyny. Karta płatnicza, z którą wiążą się dodatkowe zniżki dla posiadaczy, dostępna będzie w Bankach Spółdzielczych SGB od października br. Oficjalne ogłoszenie współpracy odbyło się 23 września br. na konferencji prasowej przed meczem o Superpuchar Polski, który PGE Skra Bełchatów zdobyła.

Poza nowoczesnym produktem bankowym, w ramach podjętej współpracy, Banki Spółdzielcze SGB będą realizowały swoją misję w zakresie angażowania lokalnych społeczności w wydarzenia sportowo-kulturalne. PGE Skra Bełchatów jest najbardziej utytułowanym klubem siatkarskim w Polsce w XXI wieku i posiada swoich sympatyków w całym kraju.

– Cieszę się, że Grupa Banków Spółdzielczych zrzeszona w Spółdzielczej Grupie Bankowej podjęła decyzję o współpracy z PGE Skrą Bełchatów. Nie będę mówił, ile ten Klub znaczy, bo jest znany nie tylko w Polsce i w Europie, ale i na całym świecie. Jestem przekonany, że w dalszym ciągu będzie postrzegany jako znakomity Klub, zarówno pod kątem sportowym i organizacyjnym – przyznał Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Bełchatowie Zdzisław Inglot, obecny na konferencji prasowej inaugurującej współpracę z Klubem.

Klienci posiadający Kartę Kibica, będą mieli dostęp do różnych form benefitów, np. programu rabatowego przy zakupie klubowych gadżetów. Każdy kibic posługujący się kartą płatniczą Skry, będzie mógł skorzystać z 15% zniżki na gadżety PGE Skry Bełchatów, oferowanych w sklepach klubowych.

– Nowa karta kibica wydawana jest do rachunków ROR – to produkt szyty na miarę, przeznaczony dla osób, które w szczególny sposób identyfikują się z Klubem. – mówi Paweł Pyzik, p.o. Prezesa Zarządu SGB-Banku S.A. – Dzięki współpracy Banków Spółdzielczych SGB z PGE Skra Bełchatów, kibice i sympatycy będą mogli nosić barwy Klubu nie tylko w sercu, ale i w portfelu. Dodatkowym atutem jest fakt, że wizerunek karty płatniczej wybrali fani siatkówki. – dodaje.

Sympatycy klubu siatkarskiego, poprzez głosowanie w mediach społecznościowych, spośród 4 wzorów wybrali kartę nr 2.


Partnerem technologicznym projektu jest organizacja płatnicza VISA. Karta Kibica wspiera najnowszą technologię kart bezstykowych.