Kolejna odsłona kampanii promocyjnej SGB „Mamy tu wszystko…”

Po sukcesie pierwszej części kampanii reklamowej „Mamy tu wszystko…”, Spółdzielcza Grupa Bankowa uruchomiła kolejną odsłonę promocji, pokazującej pełen wachlarz płatności mobilnych w Bankach Spółdzielczych SGB. Dodatkowo, sam pomysł idealnie wpisuje się w aktualną akcję #zostańwdomu – wszyscy konsumenci przebywający w przymusowej izolacji i na kwarantannie będą mogli poznać najnowszą ofertę mobilną SGB.

Nowa odsłona kampanii reklamowej SGB „Mamy tu wszystko…” kontynuuje ciepłą, familijną formę przekazu, którą znamy z pierwszej serii spotów. Banki Spółdzielcze odwołują się w niej do wartości rodzinnych, życia w lokalnej społeczności i… przymusowego pobytu w domach. Bohaterów już znamy – to postaci z pierwszego spotu, w którym wszystko było jeszcze „normalne”, rodziny spotykały się w kawiarniach i na świeżym powietrzu.

Spółdzielcze pragną utrwalić w świadomości klientów, że dysponują – nawet w ciężkich czasach – pełnym portfelem płatności mobilnych, dobrze dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Kampania online będzie kierowała klientów na stronę www.sgb.pl/mobilne, na której informujemy o ofercie wszystkich płatności mobilnych dostępnych dla klientów Banków Spółdzielczych SGB.

 

Poniżej spoty reklamowe:

 

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz