Konto TAK! Nowe konto osobiste w Bankach Spółdzielczych SGB

– Banki Spółdzielcze SGB chcą być postrzegane jako nowoczesne, bliskie klientom instytucje finansowe  – zapowiada prezes Zarządu SGB-Banku SA, Mirosław Skiba. – Zrywamy ze starym wizerunkiem, choć NIE odcinamy się od naszych tradycji. Jesteśmy coraz bardziej nowocześni, mobilni, mamy coraz lepsze produkty. Przyszedł czas na nowe otwarcie konta i designerskie karty płatnicze. I zapewniam, że nie jest to nasze ostatnie słowo!

Banki Spółdzielcze SGB wprowadzają od dziś nową, designerską kartę płatniczą w modnym układzie pionowym i minimalistycznej grafice. I jednocześnie udostępniają nowe konto osobiste o bardzo pozytywnej nazwie „Konto TAK!”. To idealne uzupełnienie oferty płatności mobilnych, z których klienci Banków Spółdzielczych SGB mogą korzystać już od kilku miesięcy.

Konto TAK! dostarczy klientom Banków Spółdzielczych wiele wrażeń związanych nie tylko z designerskim, pionowym układem projektu karty płatniczej.

Nowoczesne Konto TAK! to oferta działająca zgodnie z zasadą 3×1:

– 1 zł za prowadzenie konta, bez żadnych warunków;

– 1 transakcja miesięcznie zwalnia z opłaty za nowoczesną kartę debetową;

– 1 zł za wypłaty z innych niż należące do Grupy SGB bankomatów w Polsce.

Jakie są dodatkowe korzyści? W pakiecie klienci Banków Spółdzielczych otrzymują także benefity od partnerów SGB – kartę Mastercard z programem lojalnościowym „Bezcenne Chwile” lub kartę VISA z programem „Visa Oferty”. Konto TAK zapewnia dostęp do bankowości internetowej, a także do płatności mobilnych BLIK, Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

W ten sposób jeszcze mocniej wypełniamy obietnicę, którą Banki Spółdzielcze składają w trwającej właśnie kampanii reklamowej „Mamy tu wszystko” – mówi Błażej Mika, wiceprezes zarządu SGB-Banku SA, odpowiedzialny między innymi za segment detaliczny oraz rozwój bankowości mobilnej. – Tak właśnie jest: mamy tu wszystko! Klienci Banków Spółdzielczych mogą znaleźć w swoim lokalnym banku wszystkie rodzaje usług, do których przyzwyczaiła nas bankowość komercyjna. Od atrakcyjnego konta bankowego, przez dostęp do programów lojalnościowych naszych partnerów aż do wiodących płatności mobilnych. Już w tej chwili bogactwo oferty mobilnej wyróżnia nas na krajowym rynku usług bankowych. Dołączyliśmy do grona instytucji finansowych, które oferują Klientom pełen zestaw technologicznych nowości i jednocześnie obsługę opartą na bezpośrednich, przyjaznych relacjach.

Spółdzielcza Grupa Bankowa planuje, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wdrożenie nowej aplikacji mobilnej, która zastąpi „Portfel SGB”. Jej wdrożenie przewidziano na drugi kwartał 2020 roku. Wcześniej można się spodziewać udostępnienia jeszcze jednej płatności mobilnej – Fitbit Pay.

Więcej informacji na: www.sgb.pl

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz