Nowy Opel od Banku Spółdzielczego dla pana Rafała

Szczęśliwym zwycięzcą loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2018)” odbywającej się pod hasłem „Sprawdź co zyskujesz” okazał się tym razem pan Rafał z Głuchowa, który założył lokatę terminową w Powiatowym Banku Spółdzielczym w Gostyniu. To właśnie jego rachunek został wybrany przez komputerowy system losujący i tym samym pan Rafał stał się właścicielem nowego samochodu osobowego: Opel Crossland X Enjoy.

Pan Rafał mieszka w Głuchowie, 20 km od Gostynia.

– Lokatę założyłem zimą zeszłego roku, najniższą na 500 zł, na 6 miesięcy. Ten samochód to moja pierwsza wygrana w życiu, dotąd jakoś nie miałem szczęścia. Bardzo się cieszę z tej wygranej – mówi nowo upieczony właściciel Opla.

Zadowolenia nie ukrywa też Prezes PBS w Gostyniu, Marek Banaszak:

– To już piąte wygrane auto w naszym banku z Lokaty SGB, w tym drugie jako nagroda I stopnia.

Zadowolonemu Panu Rafałowi, który na uroczystość wręczenia nagrody przybył w towarzystwie rodziców, kluczyki wręczyli Prezes Marek Banaszak i Pani Dyrektor Oddziału w Pogorzeli, Barbara Owsianowska. W uroczystości wzięła też udział Małgorzata Głowacka, Dyrektor Oddziału SGB-Banku S.A. w Lesznie. W trakcie spotkania rozdano też nagrody II stopnia, którymi było 12 grilli elektrycznych Tefal.

Dla każdego, kto – podobnie jak pan Rafał – chciałby stać się właścicielem nowego samochodu (tym razem będzie to Opel MOKKA X), idealnym rozwiązaniem jest oszczędzanie z Bankami Spółdzielczymi SGB. W obecnej edycji, prócz głównej wygranej (samochodu), cała masa innych atrakcyjnych nagród czeka na klientów, którzy w okresie od 7 stycznia do 29 marca 2019 r.otworzą w wybranym Banku Spółdzielczym SGB lokatę 3- lub 6-miesięczną, na której zdeponują minimum 500 złotych. Szanse na zwycięstwo zwiększają się z każdą wielokrotnością kwoty 500 złotych powierzonej Bankowi. Więcej informacji na temat promocji na stronie www.lokatasgb.pl. Oszczędzaj i wygrywaj!