Podziel się rogalem! Tradycja prosto od serca!

Wspaniały, świętomarciński akcent! Do partnerów banków spółdzielczych SGB, do mediów i sympatyków bankowości spółdzielczej docierają właśnie świąteczne wielkopolskie rogale, wędrujące w świat dzięki świetnej inicjatywie stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki.

Tegoroczne imieniny Świętego Marcina, obchodzone 11 listopada, zaczęły się nieco wcześniej niż zwykle. SGB-Bank SA oraz banki spółdzielcze SGB świętują to najbardziej wielkopolskie ze świąt wspólnie ze Stowarzyszeniem Transplantacji Szpiku i Onkologii Dziecięcej “Dzieciaki Chojraki” w Poznaniu. Przy tej okazji wraz ze smakowitymi rogalami niesiemy przesłanie pomocy dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi.

Każda paczka rogali zamówiona za pośrednictwem strony www.RogaLOVE.pl to kolejna finansowa cegiełka. Banki spółdzielcze wspierają w ten sposób zakup cytofluorymetru, umożliwiającego szybką i bardzo precyzyjną diagnostykę białaczki u dzieci. To jeden z celów, które stawia sobie Stowarzyszenie.

Święty Marcin był strażnikiem domowych zapasów, dbającym o swoich przyjaciół-rycerzy. Podawał pomocną dłoń ludziom ubogim i potrzebującym, ratował w potrzebie wszystkich, którzy znaleźli się w tarapatach.

Jego misją była pomoc i partnerstwo – wartości, którym hołduje również bankowość spółdzielcza. Dzieląc się rogalami świętomarcińskimi Spółdzielcza Grupa Bankowa wspiera szczytne cele, które legły u podstaw Stowarzyszenia Dzieciaki Chojraki, apelując jednocześnie do wszystkich swoich Przyjaciół o wzięcie udziału w tej faktastycznej (i smakowitej!) akcji. Każda paczka rogali to konkretne wsparcie w walce z rakiem u najmłodszych!

Życząc smacznego, powtarzamy za Świętym Marcinem – Bądźmy dla siebie dobrzy! Każdego dnia!

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz