SKO w SGB – rusza edycja 2019/2010!

Program Szkolnych Kas Oszczędności już od wielu lat wpisany jest w działalność szkół na terenie całego kraju.  Właśnie wystartowała nowa edycja naszego konkursu SKO w SGB!

Nowy rok szkolny tradycyjnie wiąże się z początkiem kolejnej edycji konkursu SKO w SGB. Szkoły podstawowe chcące wziąć udział w kolejnej edycji konkursu SKO w SGB mają szansę zgłosić się do 15 października, natomiast banki spółdzielcze mają dodatkowe dwa tygodnie na weryfikację zgłoszeń oraz przesłanie formularzy swoich reprezentantów do SGB-Banku.

W tym roku na uczestników czekają jak zwykle atrakcyjne nagrody, zarówno dla najsystematyczniej oszczędzających uczniów, jak i zwycięskich szkół i Opiekunów SKO.

Oprócz jednego minikonkursu przewidzieliśmy również kilka nowych zadań z którymi muszą zmierzyć się uczestnicy – jest to m.in. organizacja zbiórki na wybrane cele charytatywne oraz stworzenie prezentacji multimedialnej dotyczącej SGB-Banku SA.

Nowym elementem, który został przygotowany dla wszystkich szkół jest cyfrowy obieg dokumentów – od tego roku zgłoszenie do konkursu odbędzie się w pierwszej kolejności w serwisie www.skowsgb.pl. Szczegóły dotyczące zgłoszenia oraz sprawozdania opisane są w regulaminie konkursu, który znajduje się na stronie internetowej SKO w SGB.

Przypominamy, że na stronie internetowej Opiekunowie mają dla siebie strefę, w której znajdują się scenariusze zajęć, elektroniczne formularze dokumentów oraz system tworzenia kont dla uczniów biorących udział w programie. Zachęcamy do korzystania z dostępnych materiałów!

Udział banków spółdzielczych w programie SKO w SGB to forma budowania relacji z lokalnymi szkołami, nauczycielami, uczniami i ich rodzicami lub opiekunami. Nie możemy doczekać się kolejnych efektów Państwa współpracy obecnymi i przyszłymi klientami.

Mamy nadzieję, że kolejny rok szkolny będzie pełen przygód i ciekawych spotkań z uczestnikami konkursu. Życzymy wszystkim uczestnikom wytrwałości podczas tegorocznych zmagań konkursowych! Powodzenia!

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz