Tak, mamy to! I mamy świetny pomysł na promocję.

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie świetnie wykorzystuje zasady tzw. Real Time Marketingu – jest w odpowiednim miejscu i czasie, w odpowiedniej formie!

Czego potrzeba do dobrej reklamy? Pomysłu! Co jest potrzebne do taniej reklamy? Własne siły! Bez angażowania filmowych sław, w prosty i sympatyczny sposób, z udziałem własnych pracowników Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie przygotował atrakcyjny spot reklamowy.

Co ma do tego RTM? W marketingu ważne jest, by wykorzystywać nadarzające się okazje. Najnowszy ciekawy przykład: kiedy Anna Lewandowska zaszła w ciążę, a jej mąż zakomunikował to na boisku Bayernu, jeden z portali motoryzacyjnych błyskawicznie „podłączył się” pod ten wątek. Wrzucili prosty post: oto 7 modeli aut, spośród których Lewandowscy będą wybierali samochód dla swojej powiększonej rodziny. To przyciąga uwagę – i o to chodzi!

Kreatywni z Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie wykorzystali tę zasadę znakomicie. To właśnie teraz bardzo dużo mówi się o bankach spółdzielczych w kontekście kampanii pt. „Mamy tu wszystko”. Można było wyłącznie wrzucić przygotowany z tej okazji spot, ale można też było pójść dużo dalej: zrobić coś ekstra!

W nowym spocie, który nawiązuje do pozytywnych emocji kampanii „Mamy tu wszystko”, występują pracownicy BS w Dzierżoniowie. Świetny, angażujący pomysł! Mają do przekazania prosty komunikat – Tak! Mamy to!

Co to jest to TO? Trzeba sprawdzić! Na własne oczy.

I o to chodzi. Brawo!

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz