Volkswagen z Lokaty SGB – najlepszy prezent na Dzień Kobiet

Ubiegłoroczna wiosenna edycja loterii z nagrodami „Lokata SGB”, która odbywała się pod hasłem „Ulokuj się w nowym Volkswagenie na wiosnę” została zakończona. Wiemy już kto – nawiązując do sloganu – „ulokował” się w samochodzie będącym główną nagrodą w promocji, nowym Volkswagenie Golfie – to Pani Elżbieta, klientka Banku Spółdzielczego w Szubinie.

 
Uroczyste wydanie auta nastąpiło w czwartek, 8 marca, w podpoznańskich Komornikach, w siedzibie autoryzowanego salonu marki Volkswagen, Centrum Poznań. Zwyciężczyni odebrała kluczyki z rąk Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Szubinie, Zbigniewa Lorenca, oraz Dyrektora Departamentu Produktów Bankowych SGB-Banku SA, Tadeusza Matuszewskiego. W tym radosnym wydarzeniu uczestniczyli także Członek Zarządu BS w Szubinie, Leszek Stramel, oraz przedstawiciel salonu Centrum Poznań, Jarosław Szafrański. Laureatka nie kryła wzruszenia przy odbiorze samochodu – z pewnością był to wyjątkowy prezent, wręczany akurat przy okazji Dnia Kobiet.
W edycji „Wiosna 2017”, oprócz VW Golfa do wygrania były: skutery, aparaty cyfrowe, roboty kuchenne i walizki. Łącznie ponad 370 nagród o wartości blisko 330 tysięcy zł. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i tradycyjnie zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych promocjach lokat terminowych Banków Spółdzielczych SGB. Termin zakładania lokat w bieżącej edycji, „Zima 2018”, odbywającej się pod hasłem „Sprawdź co zyskujesz”, upływa 20 kwietnia. Do rozlosowania ponownie będzie zestaw atrakcyjnych nagród: samochód Opel Crossland X, oczyszczacze powietrza, grille elektryczne, biżuteria oraz eleganckie pledy. Szczegóły na stronie www.lokatasgb.pl.