Wybierz nowy wizerunek Karty Kibica KKS Lech Poznań

KKS Lech Poznań kontynuuje rozpoczętą w 2010 roku współpracę z Bankami Spółdzielczymi SGB. Jednym z jej elementów jest wydawanie karty kibica – łączącej funkcje płatnicze ze stadionowymi. Decyzja o jej nowym wyglądzie oddana została w ręce sympatyków poznańskiej drużyny.
Ankieta na oficjalnym profilu KKS LECH na FB:
https://www.facebook.com/lechpoznan.oficjalna/posts/10155423716087061

Karta płatnicza, z którą wiążą się dodatkowe zniżki dla jej posiadaczy, dostępna jest w Bankach Spółdzielczych SGB. Kibice Kolejorza mogą głosować na jej nowy wizerunek w mediach społecznościowych Klubu.
KKS Lech Poznań jest najbardziej utytułowanym klubem piłkarskim w Wielkopolsce i posiada swoich sympatyków w całym kraju. Banki Spółdzielcze SGB od lat angażują się w wydarzenia sportowo-kulturalne.

Cieszę się, że to kibice Kolejorza zdecydują o wyglądzie nowej karty – mówi Roman Szewczyk, kierownik Biura Komunikacji i Marketingu SGB-Banku SA.

To kolejny element współpracy Banków Spółdzielczych SGB z KKS Lech Poznań. Dzięki karcie kibica sympatycy Lecha mogą nie tylko nosić barwy Klubu w portfelu, ale także kupować bilety i gadżety w oficjalnym sklepie ze zniżką.

***
Karta Kibica SGB – KKS Lech to więcej niż karnet na mecze. Karta płatnicza MasterCard z funkcją zbliżeniową umożliwia płatności w punktach oznaczonych logo MasterCard na całym świecie, w tym na INEA Stadionie, płatności za zakupy w Internecie, wypłaty w bankomatach czy w punktach handlowo-usługowych oferujących usługę cash back. Dodatkowa funkcja karty umożliwia wstęp na INEA Stadion.
Posiadacz karty może również skorzystać z dodatkowych promocji: 10% rabatu na pierwszy bilet lub karnet na mecz nabywany za pomocą karty, 15% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie KKS Lech Poznań czy 30% rabatu na usługi medyczne świadczone przez POLMED.