Ekologiczna Toyota czeka!

W poniedziałek 20 stycznia pod hasłem „Mamy tu nagrody” wystartowała zimowa Loteria promocyjna Banków Spółdzielczych SGB. Główną nagrodą w tej edycji jest ekologiczna Toyota Corolla Hybrid.

W puli nagród są jeszcze: smartwatche Garmin Vivoactive 4, ekspresy ciśnieniowe DeLonghi, bezworkowe wodne odkurzacze Zilan oraz plecaki Wittchen Office.

Nagrodę w Loterii można wygrać w bardzo prosty sposób: zakładając w wybranym Banku Spółdzielczym SGB 3- lub 6-miesięczną lokatę terminową, na której ulokowane zostanie minimum 500 złotych.

Aby wziąć udział w promocji, lokatę należy założyć w terminie od 20 stycznia do 31 marca 2020 roku.

Warto pamiętać, że każda wielokrotność kwoty 500 złotych oznacza nie tylko zwiększenie zysków, ale także większą szansę na wygraną!

Jak założyć Lokatę SGB Zima 2020? To bardzo proste! Wystarczy krótka wizyta w jednej z placówek Banku Spółdzielczego SGB, który uczestniczy w Loterii (ich wykaz dostępny tutaj) lub – jeśli ten Bank oferuje taką możliwość – wykorzystanie jego serwisu internetowego.

Ekologiczna Toyota czeka!

Więcej na temat Loterii promocyjnej „Lokata SGB (Zima 2020)” na stronie: www.lokatasgb.pl (tam dostępny jest Regulamin) oraz na bezpłatnej Infolinii: 800 888 888.

 

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz